Opis stanowiska pracy

Firma ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i Akademicki Partner AUTODESK oraz Akredytowany przez UDT, organizator Szkoleń w zakresie OZE w związku z rozwojem firmy oraz poszerzaniem usług szkoleniowych poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Szkoleń i Promocji

Miejsce pracy: ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa, ul. Mińska 63A

Obowiązki:

  • budowa bazy klientów
  • aktywne pozyskiwanie uczestników szkoleń (telefoniczne i mailowe)
  • przygotowywanie korespondencji seryjnej
  • redagowanie ogłoszeń o szkoleniach na portalach internetowych
  • kolportaż plakatów i ulotek na wyższych uczelniach
  • organizacja i opieka nad szkoleniami
  • wsparcie w przygotowaniu wydarzeń promocyjnych
  • dbanie o utrzymanie czystości w biurze
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • statusu osoby poszukującej pracy, zarejestrowanej w Urzędzie Pracy
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze szkoleń
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office i aplikacji internetowych
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • skrupulatność, uparcie w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • pracę w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk
  • odpowiednie narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, po zakończeniu stażu)
  • przyjazną atmosferę pracy

Termin nadsyłania ofert: 31.10.2016 r.

Prezentacja firmy

ELPRO Spółka z o.o w Lublinie, to firma oferująca szereg specjalistyczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat