Specjalista ds. szkód majątkowo-osobowych

Kancelaria Prawno-Medyczna Lege Artis

Kraków, Kielce, Katowice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się kancelaria specjalizująca się m. in. w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z tytułu polisy OC sprawcy zdarzenia komunikacyjnego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. szkód majątkowo-osobowych

Do obowiązków specjalisty ds. szkód majątkowo-osobowych będzie należało:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów spośród osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
  • przedstawianie poszkodowanym oferty weryfikacji kosztorysów sporządzonych przez ubezpieczyciela oraz dopłaty do kosztorysu
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • dbanie o wizerunek Kancelarii

Poszukujemy osób kreatywnych i dynamicznych, które:

  • posiadają dobre zdolności organizacyjne
  • cechują się wytrwałością w dążeniu do celu
  • cechują się zdolnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi, a także wysoką kulturą osobistą
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbach mundurowych
  • posiadają własny środek transportu

Kandydatom zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w przypadku szkód osobowych
  • indywidualnie ustalane wynagrodzenie w przypadku dopłaty do kosztorysu na rzecz poszkodowanego
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania włożonego w daną sprawę oraz jej wyników
  • nawiązanie umowy agencyjnej lub umowy zlecenie (nie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej)
  • cykl szkoleń gwarantujących stałe podnoszenie kwalifikacji
  • natychmiastowe merytoryczne wsparcie zespołu prawników i konsultantów medycznych
  • możliwość śledzenia swoich spraw w wewnętrznym systemie
  • zaliczki na podstawie podpisanych umów

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawno - Medyczna Lege Artis świadczy kompleksowe usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Prawo / Prokuratura