SPECJALISTA DS. SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (NR 4617)

Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4617

Obowiązki:

- rozwijanie, nadzorowanie i monitorowanie systemów zarzadzania jakością 9ISO 9001, akredytacja dla szpitali)
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów zarzadzania jakością
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów w oparciu o analizę ryzyka dla działalnosci szpitala
- wdrażanie, nadzór i wprowadzanie zmian w zakresie procedur, standardów i instrukcji obowiązujących w WSD
- prowadzenie dokumentacji jakosciowej (harmonogramy, sprawozdania, analiz)
- organizacja i nadzór nad badaniami satysfakcji pacjenta i personelu
- monitorowanie wskaźników jakosciowych
- reprezentowanie firmy podczas zewnętrznych audytów, kontroli i wizyt oceniających jakość
- nazdzór nad zespołem audytów wewnętrznych i udział w audytach
- analiza zdarzeń niepożądanych
- wdrażanie i ocena efektywności podejmowanych działań korygujących i zapobiegawczych
- koordynowanie prac zespołów zadaniowych
- szkolenia wewnętrzne dla pracowników

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001; 2015, znajomość normy ISO 9001 i programu akredytacji szpitali, znajomość pakietu MS Office, kreatywność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, doskonała organizacja pracy, skrupulatność w działaniu , cierpliwość

Miejsce pracy: Jana Karola Chodkiewicza 44, 85-667 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Dokumenty CV należy składać do 10.09.2019 kontakt tel. w godz. 7.30-14.00 52 32 62 217 e-mail: kadry@wsd.org.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy