Specjalista ds. Systemu ERP

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem w zakresie automatyki przemysłowej szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Systemu ERPMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Administrowanie bazami danych systemów ERP wraz z systemem dostępu do tych baz danych (tworzenie grup użytkowników, nadawanie uprawnień użytkownikom i grupom, nadzór nad zachowaniem spójności bazy danych, wykonywania kopii zapasowych, przywracanie danych).
  • Tworzenie aplikacji wspierających zarządzanie i kontrolę procesów produkcyjnych, projektowanie raportów dla procesów biznesowych, optymalizacja interfejsów użytkownika w aplikacjach i formularzach systemów ERP.
  • Nadzór nad usługami i systemem ERP.
  • Wspieranie użytkowników systemu ERP m.in. poprzez tworzenie odpowiednich instrukcji, prowadzenie szkoleń.
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla projektów związanych z rozwojem projektów informatycznych.
  • Zapewnienie utrzymania obsługi klienta wewnętrznego na najwyższym poziomie.
  • Nadzór i przeglądanie wpisów danych z systemu  ERP.
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołów i w procesie tworzenia nowych funkcjonalności systemów informatycznych.
  • Utrzymanie systemów baz danych, zarządzanie bazami danych.
  • Przestrzeganie polityki bezpieczeństwa dla podległego obszaru sieci.
  • Zapewnienie pomocy technicznej dla innych inicjatyw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub informatyczne/matematyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w utrzymaniu systemów klasy ERP
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień baz danych (MS SQL Server)
  • Biegła znajomość MS Office (program Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Znajomość Visual Basic będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie pracy w zakładach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.