Specjalista ds. Systemów Audiowizualnych

Cinematic

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich podstawowych obowiązków należeć będzie m.in:

  • udział w projektach instalacji systemów audio-video oraz automatyki (w tym prace projektowe, dokonywanie ustaleń instalacyjnych z klientem, układanie okablowania, konfigurowanie urządzeń oraz systemów)
  • programowanie systemów sterowania
  • przygotowanie wycen oraz zestawień sprzętowych dla klientów
  • zapewnienie wsparcia technicznego oraz serwis dla instalowanych systemów oraz dla produktów znajdujących się w naszej ofercie
  • pomoc w codziennym funkcjonowaniu firmy (m.in. przyjęcia dostaw urządzeń, przygotowywanie i wysyłki paczek)

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wiedzy merytorycznej z zakresu urządzeń audiowizualnych
  • znajomości podstaw zagadnień sieciowych oraz elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się ze specyfikacją sprzętów i czytanie instrukcji urządzeń
  • biegłość w obsłudze komputera (m.in. Word, Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile będą widziane:

  • wykształcenie techniczne w kierunkach elektronika, akustyka, automatyka, telekomunikacja, lub informatyka
  • zainteresowania związane z akustyką, informatyką, automatyką lub audio-video
  • umiejętność łatwego i precyzyjnego wysławiania się
  • uprawnienia SEP

W zamian oferujemy Tobie:

  • możliwość obcowania z najnowszymi branżowymi technologiami i urządzeniami audiowizualnymi z najwyższej półki,
  • możliwość uczestniczenia we wzorcowych projektach instalacyjnych
  • dostęp do specjalistycznych branżowych materiałów szkoleniowych, najlepszych międzynarodowych wzorców i standardów
  • atmosferę bez zbędnych ograniczeń i formalności w zespole pasjonatów
  • możliwość zakupu urządzeń audio-video po preferencyjnych cenach

a oprócz tego:

  • masz możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • możesz samodzielnie organizować swoją pracę
  • możesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • będziesz miał blisko do przystanku tramwajowego i autobusowego oraz bezpłatnego parkingu
  • będziesz miał dostęp do kuchni wyposażonej w mikrofalówkę, kuchenkę i lodówkę

Prezentacja firmy

Nasza działalność jest podzielona na 2 obszary - instalacji audiowizualn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka