Specjalista ds. Sprzedaży

Oferteo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Oferteo Sp. z o.o. będąca właścicielem platformy oferteo .pl poszukuje Pracowników do Działu Sprzedaży Telefonicznej.

Jeśli chcesz się rozwijać, pracować w miłej atmosferze, szukasz pomysłu na swoją karierę zawodową? Dołącz do nas!

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stały i przejrzysty system wynagradzania, wysokie premie,
  • stałe godziny pracy w systemie 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 w dni od poniedziałku do piątku,
  • miejsce pracy z dogodnym dojazdem w Centrum Miasta;
  • szkolenia kompetencji i umiejętności
  • atrakcyjny pakiet socjalny (w tym możliwość korzystania z Benefit System oraz dogodne warunki urlopowe),
  • stabilne i stałe zatrudnienie
  • konsekwentny rozwój zawodowy z możliwością awansu w sektorze sprzedaży,
  • brak rutyny dzięki realizacji różnorodnych projektów,
  • świetną atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kontakt i stała opieka nad Klientami Oferteo zgodnie z misją i założeniami Firmy;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • aktywne uczestnictwo w panelach dyskusyjnych;
  • wprowadzanie do zespołu pozytywnej energii i pogody ducha.

Wymagania

  • minimum 12-miesięczne doświadczenie w sprzedaży i/lub pracy w call center,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra dykcja i miły głos,
  • umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem i poruszania w Internecie,
  • komunikatywność,
  • zdolności sprzedażowe,
  • łatwość przekonywania,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • przyjazne usposobienie i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność pracy w Zespole,
  • otwartość na naukę,
  • chęć rozwijania umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych.

Mile widziane zgłoszenia od Kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy iż zachowujemy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zado... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta