Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych
  • Aktywna sprzedaż usług tłumaczeniowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klientów biznesowych
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność, umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie, samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Znajomość środowiska MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Stabilność zatrudnienia i docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Stałe godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wrocławskim biurem tłumaczeń, działającym od 2010 roku. Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi