Specjalista ds. sprzedaży

grupa fux

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa FuX to przede wszystkim możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

Od 2008 roku prowadzimy dynamiczny rozwój podejmowanych przez nas projektów. Obecnie poszukujemy osób gotowych do objęcia samodzielnych stanowisk w nowo powstającym oddziale firmy we Wrocławiu.

Jeżeli potrafisz samodzielnie zarządzać swoją pracą, dobrze czujesz się podczas rozmów telefonicznych, bez trudu rozwiązujesz problematyczne sytuacje, lubisz negocjować to przeczytaj dokładnie poniższe ogłoszenie i napisz do nas.

Czekamy na takich jak Ty...

Zadania specjalisty ds. sprzedaży:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów i usług,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Bieżące raportowanie efektów sprzedaży,
  • Tworzenie i redagowanie ofert dla klientów,
  • Prowadzenie kalendarza spotkań.

Co oferujemy:

  • Samodzielność w podejmowaniu działań,
  • Rozbudowany system szkoleń indywidualnych,
  • Ścieżkę kariery,
  • Przejrzysty system premiowy,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Dla najlepszych: możliwość pracy "Home Office", System Benefitów etc.

Czego oczekujemy:

  • Zaangażowania w powierzone zadania,
  • Chęci nauki i rozwoju,
  • Kreatywności i sumienności.
  • Partnerstwa.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Osoby do 26 roku życia (również uczące się).

Sprawdź siebie!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

grupa fux – właściciel marek: fux oraz black coffee agencja kreawtywna -... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
200 - 1200 PLN
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing