Specjalista ds. sprzedaży

Nattec s.c.

Wrocław, 50-421, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kompetentną osobę na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży w firmie Nattec zajmującej się sprzedażą detaliczną oraz hurtową produktów z branży akwarystyczno-zoologicznej.

Praca biurowa polegająca na obsłudze klienta detalicznego oraz hurtowego przy użyciu różnych kanałów sprzedaży (email, telefon, internet, kontakt osobisty). Obsługa zamówień od klientów, do dostawców, pozyskiwanie klientów etc.

- praca w ciekawej branży,
- możliwość zdobywania i poszerzania specjalistycznej wiedzy,
- dostęp do nowości produktowych,
- praca w młodym, kreatywnym zespole profesjonalistów i hobbystów,
- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- przyjazna atmosfera pracy
- dodatkowa prowizja od sprzedaży

Wymagania

- preferowane osoby z wiedzą nt. akwarystyki
- preferowane osoby ze znajomością branży akwarystycznej/zoologicznej
- mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- komunikatywność, zaangażowanie w pracę, kreatywność
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Sklep Belio.pl to gwarancja szybkiej i rzetelnej obsługi. Zespół ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12mc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie