Opis stanowiska pracy

Firma TÜV NORD POLSKA Sp. z o.o. z centralą w Katowicach oraz 9 oddziałami w Polsce, której priorytetowe obszary działalności to bezpieczeństwo, jakość i ochrona środowiska, należąca do Koncernu TÜV NORD GROUP z siedzibą w Niemczech zatrudni osobę na stanowisko

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

województwo kujawsko-pomorskie / warmińsko-mazurskie

Wymagania:

  • udokumentowane, kilkuletnie doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów oraz utrzymywaniu relacji
  • doświadczenie w sprzedaży usług niematerialnych
  • umiejętność efektywnego stosowania technik negocjacji
  • biegła obsługa komputera
  • mobilność (własny samochód)
  • chęć dalszego rozwoju interpersonalnego
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz aktualnym zdjęciem.

Firma odpowie tylko na wybrane aplikacje

W swoich aplikacjach proszę umieścić dodatkową informację: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)’’

Prezentacja firmy

TÜV NORD Polska - Nowe możliwości w zasięgu ręki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie