Specjalista ds. sprzedaży

BlueVision & IP:tourism

Warszawa, mazowieckie

Od: BlueVision & IP:tourism
Miejsce pracy: Warszawa

IP:tourism to firma, która stworzyła i zarządza siecią turystycznych serwisów internetowych.

Istniejemy od 2001 r i mamy dobre produkty (a niektórzy nasi klienci twierdzą, że nawet najlepsze na rynku).

Nasz klient to właściciel nieruchomości do wakacyjnego wynajmu (hotele, pensjonaty, apartamenty), restauracje i atrakcje w polskich miejscowościach turystycznych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do telefonicznej sprzedaży i obsługi klientów.
Praca polega na rozmowach telefonicznych z konkretnymi, a nie przypadkowymi osobami.

Szukamy energicznej osoby, która nie boi się telefonu, zna lub jest w stanie szybko przyswoić podstawową wiedzę z e-marketingu.

Głównymi zadaniami wybranej osoby będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • stały kontakt z naszymi dotychczasowymi klientami,
  • pozyskiwanie informacji na temat tego co dzieje się w danej miejscowości,
  • wsparcie działu handlowego w umawianiu spotkań,
  • wprowadzanie do systemu danych i ich aktualizacja,
  • wysyłanie ofert e-mailem,
  • pozyskiwanie informacji na temat potencjalnych klientów,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku sieci IP:tourism.

To nie jest praca w typowym call center. Rozmowy telefoniczne zajmą ok 50% czasu.

Co oferujemy:

  • podstawę + prowizję (realny i prosty system prowizyjny),
  • narzędzia pracy + szkolenia,
  • 1-2 wyjazdy w roku (poznanie rynku, odpoczynek, integracja),
  • świetną atmosferę w pracy,
  • przestrzeń do samorealizacji i inicjatywy,
  • możliwość rozwoju, szkoleń z zakresu marketingu internetowego,
  • ciekawą, satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczny czas pracy,
  • swobodę w działaniu,
  • Komfortowe warunki pracy - oferujemy bazę wewnętrzną klientów, gotowe oferty dla klientów z którymi rozmawiasz, profesjonalne wsparcie, własne indywidualne stanowisko pracy,
  • świetną atmosferę.

Wymagania:

  • Silna motywacja i zapał
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Pewność siebie, swoboda wypowiedzi, wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w call center będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy i chęć do wyjazdów służbowych bardzo mile widziana

Praca w kameralnym biurze na warszawskim Bemowie.