Specjalista ds. sprzedaży

Crafts Sp. z o.o..

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kampanie sprzedażowe w segmentach B2B i B2C. Branża kosmetyczna i farmaceutyczna. Wiele krajów Europy. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci powiedzieć o pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży (ze znajomością języka obcego)

Miejsce pracy: Warszawa (Ochota)

Nasi specjaliści:

  • prowadzą projekty sprzedażowe oraz obsługę klienta dla liderów w branży kosmetycznej i suplementów diety, obecnych coraz szerzej na rynku międzynarodowym,
  • odpowiadają za kontakt telefoniczny i e-mailowy z potencjalnymi i stałymi klientami w języku niemieckim, hiszpańskim lub włoskim,
  • pracują nad ofertami specjalnymi.

  • znają język niemiecki, hiszpański lub włoski na poziomie min. C1,
  • dobrze czują się w realizacji projektów sprzedażowych,
  • mają za sobą pierwsze doświadczenie w pracy z klientem,
  • chcą się rozwijać i zdobywać nowe, cenne umiejętności.

  • mogą liczyć na długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie,
  • otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz korzystny system prowizyjny,
  • pracują od poniedziałku do piątku w wygodnym biurze w dzielnicy Ochota,
  • korzystają z karty FitProfit,
  • pracują na swój awans w strukturach firmy,
  • rozwijają z nami swoje kompetencje miękkie.

Jeśli pasujesz do profilu naszego specjalisty, zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją zatrudnienia o ogólnopolskim zasięgu działania. Współp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting