Specjalista ds. sprzedaży

BE&W Agencja Fotograficzna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowy pracownik będzie odpowiedzialny za :

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Budowę i utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi Klientami
  • Diagnozowanie oczekiwań i potrzeb Klientów, aktywne doradzanie najbardziej optymalnych rozwiązań
  • Współpracę z innymi działami firmy, w celu dbania o jak najwyższy poziom zadowolenia klientów
  • Realizowanie wyborów zdjęciowych zgodnie z zamówieniem klienta
  • Tworzenie newslettera

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży bądź telemarketingu
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość branży wydawniczo - reklamowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie z Umowy o Pracę +  prowizja uzależniona od skuteczności i indywidualnego zaangażowania
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole

Prezentacja firmy

BE&W agencja fotograficzna sp. z o.o. jest jedną z największych i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo