Specjalista ds. Sprzedaży

One Board Media Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, wiodącej firmy działającej w branży Forex, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

Praca stała

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Telefoniczna sprzedaż usługi do wyselekcjonowanej grupy klientów

- Dbanie o trwałe i dobre relacje z klientami

Oczekiwania:

- Wykształcenie co najmniej średnie

- Otwartość na nowe wyzwania

- Podstawowa obsługa MS Office

- Chęć sprzedaży oferowanych usług poprzez rozmowy telefoniczne

- Zorientowanie na osiąganie celu

Dodatkowo punktowane:

- Osoby posiadające doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta

- Osoby z doświadczeniem rynku walutowego (Forex)

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki finansowe: stała pensja + atrakcyjna prowizja

- Pełen cykl szkoleń z zakresu rynków finansowych oraz technik sprzedaży

- Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia z zakresu rynku Forex

- Gotowa lista kontaktów

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole

- Stałe godziny pracy w biurze w centrum Warszawy

- Telefon + laptop służbowy

- Stałe wsparcie w rozwoju osobistym

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Prezentacja firmy

Agencja One Board Media świadczy pełen zakres usług Marketingu Szept... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing