Specjalista ds. Sprzedaży

Arche Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • sprzedaż B2B produktów z branży hutniczej, stalowej,
  • pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • doradztwo techniczne,
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych,
  • tworzenie raportów i zestawień,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z branży hutniczej, stalowej itp.,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • umiejętność bardzo dobrej obsługi pakietu Microsoft Office,
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność, nastawienie na realizację celów,

Nasz klient oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach w prestiżowej firmie,
  • rozbudowany pakiet szkoleń,
  • możliwości awansu w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria