Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Przedstawiciel PLUS gsm zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów w autoryzowanym salonie sprzedaży operatora Plus GSM i Cyfrowego Polsatu w CH Kaufland w Wałczu

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania relacji z klientem
  • nastawienie na osiąganie wyników sprzedaży,
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

  • Specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Wynagrodzenie podstawa + system prowizyjny + dodatkowe benefity

Prezentacja firmy

Firma PEBOS POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne