Specjalista ds. Sprzedaży

TSC Poland Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

TSC Poland Sp. z o.o. dostarcza przedsiębiorcom skuteczne rozwiązania telekomunikacyjne ułatwiające prowadzenie biznesu. Nasz zespół oferuje firmom skrojone na miarę usługi i produkty w obszarze telefonii komórkowej, internetu, sprzętu komputerowego oraz energii.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr. Ref 0202/15

Miejsce pracy: Tarnów

Twoje zadania na tym stanowisku to:

aktywna telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług

telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych

Oczekujemy, że:

posiadasz umiejętności i predyspozycje sprzedażowe (mile widziane

doświadczenie w telesprzedaży)

masz dobrą dykcję i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi

masz motywację do realizacji wyznaczonych celów

potrafisz dobrze obsługiwać komputer

masz minimum średnie wykształcenie

W zamian proponujemy:

Umowę-zlecenie z atrakcyjną stawkę godzinową + premie

Nowoczesne biuro i przyjazną atmosferę

Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

Prosimy o załączenie w CV oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Pomagamy Klientom w prowadzeniu biznesu. Nasza firma dostarcza pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
200 - 500 PLN
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing