Human Resources Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Call Center / Telemarketing

Dla Naszego Klienta, specjalizującego się w drukach wielkoformatowych w nowoczesnych technologiach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży (druki wielkoformatowe)

Miejsce pracy: Rzeszów (biuro) lub na zasadzie home office

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • praca w biurze lub na zasadzie home office,
  • praca od zaraz.

  • doświadczenie w sprzedaży w drukarni wielkoformatowej lub agencji reklamowej,
  • zdolności organizacyjne i analityczne,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.