SMT Software Services S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Rzeszów/Tarnów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Call Center / Telemarketing

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami i partnerami
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert, negocjowanie i podpisywanie umów oraz koordynacja ich realizacji
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów do zarządzania flotami pojazdów lub doświadczenie w sprzedaży flotowej pojazdów
  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych z dużymi klientami
  • Potwierdzone sukcesami zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na osiąganie zamierzonych celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Inicjatywa, kreatywność, sumienność i dyscyplina

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).