JM elektronik Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki. Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: północny-zachód

www.jm.pl

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży i budowanie marki firmy u klientów końcowych w wyznaczonym regionie działania – północny zachód.

Oferujemy pracę w Dziale Sprzedaży (sprzedaż w sektorze B2B). Praca ZDALNA ze wsparciem Kierowników Produktów i Koordynatorów ds. sprzedaży, zatrudnionych w siedzibie spółki.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynowanie sprzedaży w regionie (region północny zachód: woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji klientów
  • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników celem maksymalizacji szans sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne ( elektronik, automatyk, elektryk)
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, mile widziane produkty z branży technicznej, inżynieryjnej lub pokrewnych
  • Znajomość technik prowadzenia prezentacji, negocjacji i sprzedaży
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży dystrybucji komponentów elektronicznych, komputerów przemysłowych lub/i produkcji urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę (praca ZDALNA)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet ubezpieczeń ( medyczne, na życie)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: