Specjalista ds. Sprzedaży

INNTEC Sp. z o.o. Sp. k.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli marzysz o karierze w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym i jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania – dołącz do nas!

Opis stanowiska:

• Aktywne poszukiwanie nowych Klientów

• Definiowanie potrzeb biznesowych i rejestracja procesu sprzedaży w systemie CRM

• Telefoniczne umawianie spotkań sprzedażowych

• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

• Opracowywanie treści materiałów handlowych

• Współpraca przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych

• Współpraca przy obsłudze programu partnerskiego

Wymagania

• Świetne zdolności komunikacyjne i interpersonalne

• Wykształcenie wyższe

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość pakietu MS Office

• Biegłość w wyszukiwaniu informacji biznesowych za pośrednictwem Internetu

• Wysoka kultura osobista

• Otwartość, energia, gotowość do współpracy w młodym i dynamicznym zespole

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Atrakcyjny system premiowy

• Aktywnie uczestnictwo w rozwoju biznesu i kreowaniu marki

• Komputer i telefon służbowy

• Wolny wstęp do minicentrum fitness zorganizowanym w siedzibie firmy

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zgłoś swoją kandydaturę! Wyślij do nas CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania. W tytule wiadomości wpisz: imię i nazwisko - Specjalista ds. Sprzedaży.

Prezentacja firmy

Firma INNTEC jest dynamicznie rozwijającym się integratorem i producente... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta