Opis stanowiska pracy

Poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce Pracy: Otwock

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla obiektu hotelowego oraz identyfikacja ich potrzeb w zakresie korzystania z usług hotelowych,
• aktywne uczestnictwo w tworzeniu i realizacji akcji sprzedażowych i promocyjnych,
• tworzenie i aktualizowanie bazy danych klientów,
• utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
• realizowanie polityki i strategii marketingowej i sprzedażowej,
• udział w przygotowywaniu planu sprzedażowego i marketingowego oraz współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży.

Wymagania:
• minimum średnie wykształcenie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu (minimum 1 rok),
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• mile widziana znajomość systemu OPERA,
• wysoka kultura osobista,
• komunikatywność,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie.
• ciekawą pracę w wyjątkowym hotelu

Prosimy o przesłanie aplikacji rekrutacyjnej: na adres e-mail
www.villaotwock.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

To jedyny hotel w Polsce z tak okazałą oranżerią, dzięki której można ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management