Specjalista ds. Sprzedaży

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego, które chętnie podejmą się zadań związanych z zakupem oraz sprzedażą samochodów nowych i używanych w prężnie rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej.

Do osoby na tym stanowisku będzie należeć:

• aktywne zarządzanie zakupem pojazdów poprzez wszelkie dostępne źródła,
• aktywne zarządzanie sprzedażą pojazdów,
• realizacja planów zakupu i sprzedaży,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i rozwoju, przestrzeganie standardów firmy,
• orientowanie w się w trendach rynkowych, wyznaczanie nowych celów zapewniających rozwój firmy i stanowiska,
• pełne raportowanie wyników oraz sprawozdawczość działań handlowych,
• odpowiedzialność za prawidłowy przepływ dokumentacji handlowej i księgowej,
• aktywna współpraca z zespołem,
• wizyty handlowe u kontrahentów.

Wymagania

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim:

• posiadać czynne, minimum dwuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na stanowisku handlowym (samochody nowe-używane),
• znać trendy międzynarodowe w branży samochodów nowych i używanych,
• mile widziana znajomość języka obcego
• być zorientowany na osiąganie wyników – dążyć do wyznaczonych celów,
• umiejętnie zarządzać ofertowym stokiem pojazdów, oraz gamą modelową w ujęciu zapotrzebowania wskazanych rynków,
• umiejętnie nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z klientami biznesowymi,
• posiadać umiejętność zarządzania nowymi projektami wraz z doborem mechanizmów realizacji,
• posiadać zdolności negocjacyjne,
• posiadać znajomość zasad marketingu w mediach społecznościowych,
• mile widziane doświadczenie w pracy korporacyjnej.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie handlowe od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive