Specjalista ds. sprzedaży

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1087559

Bio-Tech Media Sp. z o.o. firma działająca w sektorze mediów branżowych zarówno internetowych jak i prasowych. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku ogólnopolskim firma poszukuje kandydatów do

Specjalista ds. sprzedaży – powierzchni reklamowych w Internecie i prasie branżowej

Opis stanowiska:pozyskiwanie nowych klientów portali internetowych (Biotechnologia.pl) oraz wydawnictw branżowych; sprzedaż powierzchni reklamowych w portalach i wydawnictwach w sektorze B2B; planowanie oraz organizowanie spotkań z potencjalnymi klientami na wyznaczonym obszarze; docieranie do decydentów, opracowywanie ofert handlowych, aktywna sprzedaż powierzchni reklamowych portali branżowych i na łamach wydawnictw; szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży firmy działającej na rynku wydawniczym; podróże służbowe związane z pozyskiwaniem klientów z pracą na rynku B2B; tworzenia raportów podsumowujących swoje działanie.

Oczekujemy:doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na rynku B2B; łatwość nawiązywania kontaktów, aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta; umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji; odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; znajomość obsługi komputera; wymagane prawo jazdy kat. B; mile widziana znajomość specyfiki sektora B2B branży: laboratoryjnej, biotechnologicznej, farmaceutycznej.

Oferujemy:stabilną formę zatrudnienia; wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawę + prowizję od zrealizowanej sprzedaży); profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop); pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży; możliwość współtworzenia nowych i innowacyjnych projektów; możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w rozwoju całej firmy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.milowska@biotechnologia.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranym kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy