SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

K-Consult Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W posiadaniu Spółki jest sieć profesjonalnych i jedynych w Polsce salonów Sigma ProCentrum, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów marki Sigma. W związku z otwarciem nowego salonu firmowego w Łodzi, poszukujemy do pracy miłośników fotografii z doświadczeniem w obsłudze klienta i sprzedaży.

Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz:
• doradzał klientom salonu i odpowiadał za sprzedaż produktów,
• obsługiwał sklep internetowy i dbał o stronę www m.in. poprzez wprowadzanie produktów i wykonywanie prostych banerów,
• obsługiwał konta Allegro oraz wystawiał produkty na sprzedaż i aukcje,
• sporządzał dokumenty sprzedaży,
• przygotowywał zestawienia i raporty ze sprzedaży,
• dbał o ekspozycję produktów oraz wizerunek salonu,
• utrzymywał telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami,
• brał udział w organizowaniu warsztatów fotograficznych

Wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:
• posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, i masz na tym polu sukcesy, z których jesteś dumny,
• masz doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych oraz portali aukcyjnych,
• znasz branżę fotograficzną i jesteś pasjonatem fotografii,
• potrafisz w praktyce stosować różne techniki sprzedaży,
• cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność, otwartość na klienta i kultura osobista,
• posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• biegle obsługujesz komputer i programy biurowe,
• posiadasz wykształcenie minimum średnie

Prezentacja firmy

K-Consult – dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie akcesoriów GSM, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie