Specjalista ds. sprzedaży

Besthr

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest łódzką agencją rekrutacyjną realizującą specjalistyczne procesy rekrutacyjne. Rekrutujemy tylko dla dobrych pracodawców.

Dla naszego klienta, wiodącego na rynku dostawcy rozwiązań i produktów pneumatycznych z Łodzi, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Do zadań Specjalisty należą:

  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa aktualnych klientów firmy
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań pneumatycznych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B lub obsługą klienta biznesowego
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami biznesowymi
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z motywująca prowizją sprzedażową
  • systematyczne szkolenia prowadzone przez firmę i dostawców
  • możliwość rozwoju na stanowisku i awansu
  • bezpłatny pakiet medyczny
  • przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do aplikacji.

Prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa