Specjalista ds. Sprzedaży

Everuptive Group

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Everuptive Group jest dynamicznie rozwijającą się organizacją, której częścią jest Skillveo. Naszą misją jest pełne wykorzystanie potencjału drzemiącego w ludziach na poszczególnych etapach życia - zaczynając od studiów, przez wchodzenie na rynek pracy - aż do osiągnięcia sukcesów zawodowych.

Skillveo to unikalna platforma dla wiedzy eksperckiej i szkoleń sprzedawanych w kanale B2B. Dzięki dostępowi do naszego portalu firmy otrzymują możliwości doboru kursów dopasowanych do potrzeb swoich pracowników. Skillveo jest innowacyjnym systemem szkoleniowym, który rewolucjonizuje obszar edukacji i rozwoju pracowników.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Specjalistę ds. Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za oferowanie klientom biznesowym rozwiązań szkoleniowych online. Jego rolą będzie budowanie relacji z potencjalnymi klientami, odbywanie spotkań oraz dbanie o efektywność procesu sprzedaży na polskim rynku. Dzięki nawiązywaniu kontaktów z innymi organizacjami Specialista ds. Sprzedaży zdobędzie świetny warsztat w sprzedaży B2B.

Opis obowiązków:

  • przeprowadzenie klientów przez cały proces sprzedaży (pierwszy kontakt, testowanie produktu, rozmowy ewaluacyjna, domknięcie sprzedaży)
  • prowadzenie spotkań z klientami (w większości w formie video telekonferencji)
  • przygotowanie materiałów do spotkań
  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami
  • budowanie relacji z klientami
  • zdobywanie nowych klientów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • tworzenie raportów dotyczących efektywności sprzedaży
  • optymalizacja procesu sprzedaży

Wymagania:

  • dostępność na pełen etat
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (minimum rok)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność planowania i zarządzania sobą w czasie

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • uczestniczenie w licznych szkoleniach – bezpłatny dostęp do bazy ponad 100 kursów online z zakresu Sprzedaży, Marketingu, Zarządzania, Pakietu MS Office
  • możliwość znaczących awansów
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • realny wpływ na rozwój biznesu
  • elastyczne godziny pracy (ustalone adekwatnie do grafiku zespołu)
  • biuro zlokalizowane w centrum Krakowa (ul. Grzegórzecka)
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV - obiecujemy skontaktować się ze wszystkimi kandydatami spełniającymi wymagania :)

Prezentacja firmy

Everuptive Group jest organizacją, która skupia w sobie trzy główne prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie