Specjalista ds. Sprzedaży

Niebezpiecznik.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niebezpiecznik . pl - firma specjalizująca się w obszarze bezpieczeństwa IT - poszukuje do swojego zespołu samodzielnych specjalistów ds. sprzedaży.

Jeśli masz zmysł handlowca, a ponadto:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych to dla Ciebie chleb powszedni,
  • potrafisz skutecznie pozyskiwać nowych klientów i utrzymywać z nimi długofalowe relacje,
  • przygotowywanie ofert handlowych poprawną polszczyzną to żaden problem,
  • lubisz negocjacje handlowe i umiesz je prowadzić,
  • masz doświadczenie w sprzedaży usług z branży edukacyjnej (szkolenia, konsulting),
  • chcesz się rozwijać i jesteś zwycięzcą,
  • o motywacji, wytrwałości i chęci do pracy chyba nie musimy wspominać? :)

to czekamy właśnie na Ciebie!

Dodatkowym atutem będą:

  • zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT,
  • Doświadczenie w realizacji tajnych projektów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Co oferujemy w zamian:

  • elastyczną formę zatrudnienia, do wyboru przez Ciebie w formie umowy zlecenia / o pracę / B2B (zaczynamy od 3-miesięcznego okresu próbnego),
  • stałe wynagrodzenie (podstawa) + premia uzależniona od wyników sprzedażowych,
  • swobodę realizacji celów i pracę w gronie inspirujących profesjonalistów,
  • udział w branżowych konferencjach,
  • pyszną, aromatyczną kawę w biurze na XI piętrze z panoramą na cały Kraków,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • niezbędne narzędzia pracy: MacBook, telefon służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgloszeń klikając w przycisk "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że Administratorem danych jest Niebezpiecznik . pl Piotr Konieczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 12 lok. 64, 30-150 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Niebezpiecznik.pl to serwis poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia