Specjalista ds. sprzedaży

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw,
  • sprzedawanie ubezpieczeń grupowych dla firm, utrzymywanie relacji z portfelem powierzonych klientów B2B,
  • odpowiadanie za realizację planu w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych dla klientów biznesowych,
  • identyfikowanie potrzeb Klientów B2B oraz przygotowywanie ofert odpowiadających tym wymaganiom,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych.

OCZEKIWANIA:

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B,
  • gotowość na pracę na własnej działalności gospodarczej,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,
  • przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi,
  • umiejętność słuchania, analizy potrzeb oraz przekonywania klientów,
  • nastawienie na cel i konsekwencję w działaniu.

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie:

  • konkurencyjne stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • premia miesięczna uzależniona od wyników pracy od 2 000 do ponad 30 000 zł,
  • atrakcyjny system benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

Narzędzia pracy:

  • zwrot kosztów paliwa, laptop, telefon komórkowy,
  • wsparcie asystenckie Call Center w umawianiu spotkań sprzedażowych,
  • nowoczesne narzędzie prospectingowe zawierające kontakty do firm z Twojego obszaru,
  • wyróżniająca się oferta produktowa elastyczne rozwiązania produktowe, które zostały czterokrotnie nagrodzone w rankingu Gazety Bankowej za obsługę najwyższej jakości.

Możliwości rozwoju i awansu:

  • możliwość awansu na stanowisko z wyższym wynagrodzeniem i samochodem służbowym,
  • program szkoleń sprzedażowych i produktowych, które wpływają na możliwość rozwoju,
  • praca w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,
  • praca z silną marką, która cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.