Specjalista ds. Sprzedaży

Marta Czajowska

Kraków, 31-436, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Korporacja medialna działająca od 2003 roku na rynku Polsko–Brytyjskim poszukuje pracownika.

Właściciel:
-dwóch najpoczytniejszych tytułów prasowych skierowanych do Polonii w Wielkiej Brytanii,
-jednego z najbardziej popularnych portali społecznościowych wśród Polaków za granicą,
-twórca wyjątkowej telewizyjnej platformy cyfrowej zaprojektowanej z myślą o Polakach w Wielkiej Brytanii.

Do siedziby, która znajduje się w Krakowie obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Praca u nas to:

-rozmowy handlowe prowadzone z polskimi oraz brytyjskimi biznesmenami (wyłącznie telefonicznie),
-niepowtarzalna szansa czerpania satysfakcji z przygotowywania, doradztwa i -monitorowania kampanii reklamowych swoich Klientów,
-dzięki szerokiej ofercie (prasa, internet, telewizja) możliwość spełnienia oczekiwań każdego Klienta,
-uczestnictwo w kreowaniu niestandardowych rozwiązań reklamowych oraz w rozwijaniu oferty reklamowej dopasowanej do potrzeb Klientów,
-możliwość praktykowania języka angielskiego na żywo.

Oferujemy:

-zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
-pracę w środowisku języka angielskiego,
-po okresie próbnym umowę o pracę,
-ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole,
-możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju finansowego.

Wymagania

Jeżeli:

-masz już doświadczenie w sprzedaży i przekonałeś się o swoich umiejętnościach,
-znasz mechanizmy funkcjonowania rynku reklamowego,
-jesteś pewien bądź pewna tego co chcesz osiągnąć,
-Twoje oczekiwania są równie wysokie jak Twój zapał,
-potrafisz skutecznie się komunikować oraz przekonująco argumentować swoje opinie,
-dla Ciebie również handlowanie to zabawa,
-jesteś kreatywny i nie znosisz monotonii,
-płynnie posługujesz się językiem angielskim.
To powinieneś złożyć aplikację o pracę w naszej firmie już dziś.

Prezentacja firmy

Przedmiotami działalności firmy jest prowadzenie internetowej spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management