Specjalista ds. sprzedaży

STARVEST GROUP Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż reklam w mediach (prasa, intenet, TV)

Podstawowe Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów reklamowych
  • przygotowanie i prezentację ofert
  • negocjowanie cen i warunków sprzedaży
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie w sprzedaży (B2B,Doradca Klienta)
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • umiejętność utrzymania długofalowych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • motywacji do dużych zarobków
  • mile widziane doświadczeni w sprzedaży pow. reklamowej
  • znajomość j. obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę dla renomowanych firm medialnych
  • pracę stacjonarną od pon. do pt. (wolne weekendy)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe + premia/prowizja
  • relatywny wpływ na wysokość swoich zarobków
  • możliwość rozwoju i awansu na menadżera zesp.

Prezentacja firmy

StarVest Group to spółka zajmująca się doradztwem medialnym. Działamy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
500 do 5000
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management