Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy, specjalizującej się w produkcji kształtowników zimnogiętych z blachy ocynkowanej oraz w wytwarzaniu konstrukcji z kształtowników, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalisty ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Zasięg działania: woj. lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie i część wielkoposkiego

Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie kształtowników zimnogiętych oraz konstrukcji hal stalowych
- Obsługa dotychczasowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Opieka posprzedażowa klientów z danego regionu

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub średnie (profil techniczny będzie dodatkowym atutem)
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość podstaw rysunku technicznego
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy
- Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych (MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość AutoCAD)

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Premie od sprzedaży
- Szkolenie produktowe oraz wsparcie techniczne
- Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kształtowników zimnogiętych GALVE... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca na produkcji