Opis stanowiska pracy

Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych POLSPORT Sp. z o.o. z siedzibą w Górze Kalwarii – lider w branży produkcji sprzętu sportowego z 90-cio letnią tradycją, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Jeżeli

  • masz pragnienie sukcesu
  • ambitnie dążysz do postawionych sobie celów i jesteś otwarty na nowe wyzwania
  • mówisz po angielsku
  • lubisz nawiązywać relacje z ludźmi
  • lubisz podróżować
  • jesteś Wyjątkową Osobą

ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • determinacja w dążeniu do celu
  • pozytywne nastawienie
  • chęć ciągłego rozwoju
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera, w tym pakietu Office i poczty elektronicznej

Co oferujemy

  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie z 90-cio letnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy

Za co będziesz odpowiedzialny

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami krajowymi i zagranicznymi opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • odbywanie spotkań handlowych, w tym podróży służbowych
  • doradztwo techniczne w zakresie zastosowania i montażu oferowanego produktu
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie raportów z wykonywanej pracy

Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku: "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych POLSPORT Sp. z o. o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing