Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką działająca na polskim rynku od 1998 roku jako operator i inwestor na rynku nieruchomości.

Poszukujemy Specjalistę ds. Sprzedaży na region Warszawy oraz Trójmiasta

Zakres obowiązków:

- Planowanie, realizacja i koordynacja projektów dla kluczowych partnerów

- Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem, pozyskiwanie nowych zleceń

-Organizacja procesów sprzedaży

-Przygotowanie ofert handlowych

-Przygotowanie i prowadzenie ekonomicznie uzasadnionej sprzedaży nieruchomości

-Analizowanie lokalnych rynków nieruchomości oraz współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi w celu wyboru optymalnej dla danej nieruchomości strategii sprzedaży

-Weryfikacja operatów szacunkowych

- Tworzenie raportów sprzedażowych

-Przygotowanie i prezentowanie ofert przetargowych

-Analiza rentowności projektów, harmonogramowanie projektów

-Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

Wymagania
-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie przy komercyjnej sprzedaży nieruchomości
-Znajomość procesów i standardów obsługi klienta
-Negocjacja umów
-Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu spotkań z klientami
- Wysoka kultura osobista
- Łatwość nawiązywania kontaktów
-Obsługa komputera i innych urządzeń biurowych
-Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

INDAI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością - to szybko i prężnie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena