Opis stanowiska pracy

- prowadzenie bezpośrednich negocjacji handlowych,
- realizowanie celów sprzedażowych,
- aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
- przygotowywanie ofert handlowych i ich prezentacja,
- systematyczny monitoring i analiza rynku.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,
- obsługa komputer, pakietu MS Office,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziane doświadczenie w pracy B2B,
- dyspozycyjność, mobilność.
- znajomość podstaw języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

Prezentacja firmy

Veni Spółka Akcyjna to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, produkuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
max 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne