specjalista ds.sprzedaży

Aktin Sp. z o.o.

41-214 Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

- koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów oferowanych przez przedstawiciela handlowego dla klientów indywidualnych i firm

- kontakt telefoniczny z klientem

- kontakt bezpośredni z klientem

- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
udział w targach, wystawach i konferencjach
realizowanie planów sprzedażowych,

– pozyskiwanie nowych klientów – identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów,

– utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami,

– wprowadzanie danych klientów, zakładanie kartotek pozyskanych klientów – baza danych,

– negocjowanie umów i warunków handlowych,

– przyjmowanie i ewidencja zamówień,

– sporządzanie potwierdzeń zamówień,

– komplementowanie dokumentów dla danego projektu,

– fakturowanie sprzedaży,
koordynowanie projektów w zakresie terminów dostaw – harmonogram dostaw,

– obsługa reklamacji (zgłoszenia, monitoring),

– aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

prawo jady kat b
znajomość technik sprzedaży
umiejętność obsługi klienta przez telefon
komunikatywność
samodzielność
min. doświadczenie rok w handlu
mile widziana znajomość programów subiekt, gestor.

Prezentacja firmy

Stabilna firma o ponad 15 - letnim doświadczeniu na rynku wyposażania sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
min 3 mce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi