Specjalista ds. sprzedaży

Brassica Sp. j.

32-089 Wielka Wieś, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży spożywczej zatrudni osobę do działu sprzedaży, na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć:
- analiza rynku i ofert konkurencji,
- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
- udział w targach,
- realizowanie planów sprzedażowych,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami,
- prowadzenie bazy klientów,
- negocjowanie umów i warunków handlowych,
- przyjmowanie i ewidencja zamówień,
- sporządzanie zleceń produkcyjnych,
- obsługa reklamacji,
- aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju oraz przyjazną i swobodną atmosferą w pracy. Zapewniamy atrakcyjny system wynagrodzeń. Praca głównie stacjonarna, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Firma znajduje się 9 km od granicy Krakowa w stronę Olkusza. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o poufności danych.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność i kreatywność,
- praktyczna znajomość technik sprzedaży,
- czynne prawo jazy
- samodzielność,
- silna orientacja na realizację celów.

Prezentacja firmy

Produkcja i sprzedaż naturalnej zdrowej żywności.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management