Specjalista ds. sprzedaży

Q Media

30-830 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań specjalisty ds. sprzedaży należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w Polsce i za granicą oraz ustalanie warunków współpracy,
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
  • obsługa pozyskanych klientów, sprzedaż,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i konkurencji.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, zaangażowanie,
  • umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów,
  • przygotowania odpowiedniej oferty,
  • doświadczenie w branży fotograficznej oraz praktyczna znajomość sprzętu foto i video będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się hurtową dystrybucją sprzętu fotograficznego oraz vi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi