Specjalista ds. Sprzedaży - zdalna obsługa klienta - Praca w Gliwicach

Profi-Tool

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Profi-Tool poszukuje
na terenie śląska młodych, ambitnych i dynamicznych osób na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży

Branża: Narzędziowa, Motoryzacyjna
Specjalizacja: Sprzedaż narzędzi dla przemysłu i serwisów samochodowych
Siedziba firmy: Gliwice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
- wdrażanie nowych produktów i ofert promocyjnych
- obsługę stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych
- zdobywanie zamówień i sprzedaż bezpośrednią i pośrednią
- realizowanie zamówień, kontrolę i fakturowanie dostaw
- sporządzanie ofert handlowych
W zamian wybranym kandydatom oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
- odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym zespole
- samodzielne stanowisko dające możliwości rozwoju i samorealizacji
- szkolenia produktowe i zawodowe
- niezbędne narzędzia pracy, możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
- wykształcenie minimum średnie - najlepiej techniczne
- doświadczenie w sprzedaży pośredniej (telefon, Internet) i bezpośredniej
- wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy w zespole
- systematyczność i dobra organizacja pracy
- zaangażowanie
- znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

Dodatkowym atutem będą:
- znajomość branży narzędziowej
- znajomość potrzeb zakłądów przemysłowych
- znajomość języka Niemieckiego
lub Angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
- znajomość Subiekt GT
- prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych

Prezentacja firmy

Sprzedażą profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz urządzeń i maszyn <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Zależny od jakości wpółpracy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie