Specjalista ds. sprzedaży zbiorników żelbetowych i obiektów inwentarskich

Wolf System Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wolf System Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą od 25 lat na polskim rynku w kilku gałęziach branży budowlanej. 50 lat działalności Grupy Wolf potwierdza wieloletnie doświadczenie i tradycję firmy. Ponad 2700 pracowników w całej Europie tworzy wizerunek Grupy Wolf, jako najbardziej wydajnych w branży budownictwa przemysłowego, rolniczego oraz mieszkaniowego.

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży zbiorników żelbetowych

I obiektów inwentarskich

na terenie województwa wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • sporządzanie ofert i kalkulacji budowy zbiorników żelbetowych i obiektów rolniczych,
  • dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta,
  • doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów na powierzonym terenie,
  • prowadzenie działań marketingowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • doświadczenie w branży rolniczej oraz budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz zdolności organizacyjnych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych do klientów (wymagane prawo jazdy kat. B),
  • zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy,
  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • obsługa pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość programu kalkulacyjnego Norma.
  • mile widziana znajomość programu AutoCAD

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników sprzedaży
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.