specjalista ds.sprzedaży zagranicznej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów, zdecydowanych na rozwój na stanowisku:

Nr ref.: 33109
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • aktywne i skuteczne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami zagranicą
  • opieka nad aktualnymi klientami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowywanie ofert
  • realizacja i koordynowanie zamówień
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • miejsce pracy: Opole

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Ms Office)
  • komunikatywność
  • znajomość technik sprzedaży oraz skutecznych technik negocjacyjnych
  • sumienność i umiejętność organizacji pracy
  • dyspozycyjność do podróży służbowych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • regularne wyjazdy zagraniczne
  • profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)