Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Talex Sp. z o.o. Sp. k.

Borzytuchom, Bytów, pomorskie

Od: Talex Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Borzytuchom, Bytów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa

Firma Talex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa poszukuję
pracowników na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Praca stacjonarna, miejsce wykonywania pracy: Borzytuchom, ul. Dworcowa,

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych na przydzielonych rynkach zgodnie z zasadami przyjętymi w firmie,
  • Obsługa bezpośrednia, telefoniczna, e-mailowa klientów,
  • Obsługa administracyjna pozyskanych klientów (przyjmowanie zamówień, sporządzanie specyfikacji produkcyjnej, przekazywanie niezbędnych informacji pozostałym działom, monitorowanie płatności, egzekwowanie płatności, ewidencjonowanie reklamacji),
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych,
  • Regularne informowanie klientów o nowościach w ofercie, zmianach cen, akcjach promocyjnych - okresowych,
  • Inicjowanie spotkań biznesowych u klienta oraz w siedzibie firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wymagana biegła znajomość co najmniej jednego z języków obcych ( angielski, niemiecki, francuski).
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Efektywna organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem.

Gwarantujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w młodym zespole
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, komputer, telefon służbowy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy przesłanie CV drogą mailową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.