Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych, umawianie spotkań handlowych
  • sporządzanie ofert handlowych
  • przyjmowanie ankiet aplikacyjnych
  • selekcja i rekrutacja kandydatów
  • raportowanie efektów pracy
  • obsługa klientów firmy
  • współpraca z zespołem rekrutacji oraz działami wewnętrznymi w celu poprawnej realizacji bieżących zadań i projektów

Oferujemy:

  • stabilną pracę oraz stałe zatrudnienie po okresie próbnym, umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania (podstawę + premię)
  • możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych
  • minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management