SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W ZESPOLE DS. DEWELOPERSKICH W IŁAWIE

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0576

Obowiązki:

- bieżąca obsługa sprzedaży deweloperskiej (obsługa klientów, przygotowywanie i podpisywanie umów sprzedaży oraz przygotowywanie dokumentów wymaganych Ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego)
- bieżąca obsługa techniczna projektów deweloperskich ze strony inwestora w trakcie i po ich realizacji (serwis gwarancyjny)
- uzgodnienia w zakresie prowadzenia inwestycji deweloperskiej ze strony inwestora, w tym uzgodnienia z wykonawcą oraz projektantem
- analiza dokumentacji projektowej i współpraca w biurem projektowym pod kątem jej optymalizacji dla celów realizacji projektów deweloperskich

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje: wykształcenie: min. techniczne, preferowane wyższe (w tym licencjat) budowlane, uprawnienia, konkretne umiejętności: znajomość prawa budowlanego, Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, znajomość rynku budowlanego, preferowane doświadczenie w branży deweloperskiej i rynku nieruchomości min. 6 mc-y, kreatywność i dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość pakietu MS Office, znajomość programu Norma, AutoCAD (preferowane). Pozostałe wymagania: Znajomość rynku deweloperskiego, Prawo jazdy kat. B., Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Wyposażenie stanowiska pracy: samochód służbowy, telefon, komputer. Miejsce pracy Iława, Malbork, Kwidzyn

Miejsce pracy: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.ipbilawa.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy