specjalista ds sprzedaży w salonie (urządzenia czyszczące)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Dla swojego stałego Klienta, wiodącego dostawcy wielofunkcyjnych urządzeń czyszczących, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Nr ref.: 38457
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • obsługa i utrzymywanie kontaktów z Klientami salonu w Gdańsku
  • prowadzenie działań marketingowych związanych z informowaniem Klientów o aktualnej ofercie i promocjach
  • tworzenie ofert handlowych i raportów w CRM
  • doradztwo techniczne
  • obsługa sprzedaży w systemie SAP
  • wystawianie faktur, dokumentów przewozowych
  • tworzenie zamówień i utrzymywanie zapasów magazynowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na stanowisku handlowym lub w obsłudze klienta w salonie sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów RTV/AGD
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka rosyjskiego)
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, SAP)
  • kumunikatywność, optymizm, otwartość
  • asertywność i wysoka kultura osobista

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres 18 miesięcy
  • zatrudnienie w  firmie znanej na rynku i oferującej produkty wysokiej jakości
  • szkolenia produktowe oraz wprowadzające w centrali firmy w Krakowie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • premie kwartalne uzależnione od wysokości sprzedaży
  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)