Specjalista ds. sprzedaży w dziale zamówień publicznych

Awima Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Awima jest firmą rodzinną od 1998 roku realizująca dostawy usług i materiałów na potrzeby nieruchomości. Działamy na rynku zamówień publicznych oraz rynku komercyjnym na terenie województwa mazowieckiego. Współpracujemy min. z bankami, zakładami produkcyjnymi, urzędami rangi ministerstw.

Awima Sp. J. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiazków:

  • analiza zapytań ofertowych, dokumentacji przetargowych i ocena ich wykonalności,
  • bezpośredni kontakt z klientem i doprecyzowanie wymagań, warunków terenowych oraz obiektowych,
  • definiowanie ryzyka związanego z realizacją zamówienia i jego ocena,
  • współtworzenie założeń technicznych, dobór materiałów i środków do realizacji kontraktów,
  • kompletowanie ofert od poddostawców i ich weryfikacja,
  • przygotowanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania i dokumentację,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby realizacji kontraktu,

Oczekujemy od kandydatów

  • pozytywne podejście do wyzwań i problemów,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła umiejętność obsługi komputera /środowisko MS Office/
  • przedsiębiorczość, inicjatywa i zdolność pracy w zespole.

Proponujemy:

  • stabilna prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prace w zespole z wieloletnim doświadczeniem,
  • możliwość nauki i rozwoju,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Prezentacja firmy

Awima to grupa firm świadcząca usługi w zakresie obsługi nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi