Specjalista ds. sprzedaży w branży HVAC

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica, Wrocław
ZADANIA
  • Realizacja zamówień Klienta (poprzez kontakt bezpośredni, telefon, mail) z branży: technika grzewcza, klimatyzacje, technika sanitarna itp
  • Tworzenie ofert dla Klientów na podstawie wcześniej uzyskanych informacji, zbadaniu potrzeb,
  • Kontrola płatności (kontakt z Klientami, którzy nie uregulowali faktury),
  • Współpraca z innymi Handlowcami w celu podjęcia działań wspierających sprzedaż,
  • Kontakt z przedstawicielami dostawców w celach informacyjnych.

WYMAGANIA
  • Znajomość branży HVAC
  • Komunikatywność i zdolność komunikacji w obrębie firmy, klientów i dostawców,
  • Umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów), wdrażanie nowych projektów handlowych,
  • Zorientowanie na cel,
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem,

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych,
  • Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości itd.),
  • Służbowy komputer + telefon.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials