specjalista ds. sprzedaży usług TSL

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy logistycznej specjalizującej się w spedycji i transporcie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37786
Praca stała
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Efektywna obsługa bieżących klientów firmy
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej, monitorowanie statusu zleceń
  • Aktywna współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi klienta

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży usług transportowych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procedur exportowych i importowych
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Znajomość branży transportowej, w szczególności w obszarze transportu międzynarodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego, atutem będzie znajomość dodatkowego języka
  • Zorientowanie na cel oraz determinacja w dążeniu do celu

Oferta:
  • Współpraca w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wprowadzające
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)