Specjalista ds. sprzedaży usług spedycyjnych Air&Sea

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

-pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną,
-telefoniczna opieka nad przypisanymi klientami,
-wsparcie handlowców
-przygotowywanie ofert handlowych dla klientów w serwisie morskim i lotniczym (import/eksport),
-obsługa systemu CRM,
-współpraca z działem operacyjnym, podwykonawcami oraz zagranicznymi oddziałami firmy.

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,
-rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
-znajomość procesów spedycyjnych,
-mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert morsko-lotniczych,
-rozwinięte relacje z przedstawicielami armatorów, linii lotniczych, przewoźników,,
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
-bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-konkurencyjne wynagrodzenie + system motywacyjny,
-dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole,
-ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-po okresie próbnym opieka medyczna i pakiet sportowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials