Specjalista ds. Sprzedaży usług IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery.

Obecnie dla naszego działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w dziale sprzedaży firmy Power Media S.A.

  • kompleksowa obsługa procesu sprzedaży: aktywne pozyskiwanie klientów, identyfikacja potrzeb klienta i doradztwo w zakresie wyboru usługi, przygotowywanie ofert i umów, negocjowanie warunków współpracy, utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem (opieka posprzedażowa)

  • ścisła współpraca z działami realizującymi usługi

  • współtworzenie planu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( np. informatyka i kierunki pokrewne, ekonomia)

  • doświadczenie w sprzedaży usług IT, w szczególności oprogramowania

  • praktyczna znajomość technik i strategii sprzedaży oraz negocjacji

  • doświadczenie w przygotowaniu ofert, w tym ofert przetargowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, również technicznego

  • duża samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • chęć ciągłego udoskonalania własnego warsztatu pracy

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na kontakt z klientem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media